Sofa

Sofa

 

Sofa

Sofa

 

Sofa

Buradasınız: Ana Sayfa

Hizmetlerimiz

Etiketler: beyaz - mitsubishi - servis - klima - eşya

İzmir'e ve çevre illerine servis hizmetlerimizi sorunsuz, yüksek kalite ve hızlı bir biçimde vermekteyiz. Beyaz eşya ve Klima Servis'imize hergün onlarca müşterinin güvendiği gibi sizde rahatlıkla güvenebilir ve bizlerden kaliteli hizmet alabilirsiniz. Uzman Teknik Servis personellerimizle tek hedefimiz müşteri memnuniyetini sağlayarak müşterilerimizi mutlu etmektir. Beyaz eşya klima ve ev aletleri bakımı, onarımı ve montajı ile müşterilerini güler yüzlü kalmaları için elimizden gelen gayret ve imkanı sağlamaktayız. Beyaz eşya Bakımı olarak İzmir'in her bölgesine yakın servisimiz olmakla birlikte zamanında orada olup sizlere hizmet sağlıyabilmek için kendimizi her geçen gün geliştirmekteyiz. Beyaz eşya  Onarımı ve Montajı gayet idealı ve ömrünü bu işlere adamış kadromuzun sizler için tek politikası güvendir...

Devamını oku...

Beyaz Eşya Servisi

Etiketler: beyaz - mitsubishi - servisi - klima - garantili

Beyaz Eşya Servisi Beyaz Eşya Servisi olarak yılların vermiş olduğu tecrübeye dayanarak İzmir Beyaz Eşya ve Klima Servisi firması olarak kendini geliştirip yükselmekte olan firmalar arasında yerini korumaya baş koyup işindeki tutumu ile Servis Olarak profesyonel ekibi ile daha iyi hizmet verebilmek için elinden geleni yapmaktadır.


Beyaz esya servis TSE belgemiz ile güvenilir ve kusursuz hizmet bizim ideolümüz. Arcelik, Beko, Aeg, Bosch, Siemens, Profilo, Vestel, Zanussi, Ariston, Miele, Gaggenau, Whirpool, General, Electric, Frigidaire, White-Westinghouse, Electrolux, Amana, Fakir, Samsung, Franke ve kelvinator beyaz esya servisi verdiğimiz profesyonel markalar.

Devamını oku...

Klima Arıza Bakım Montaj

Etiketler: klima - mitsubishi - servisi - tamir - beyaz

Klima Tamir Bakım Montajİzmir Beyaz Eşya ve Klima Servisi, olarak konusunda uzman ve eğitimli kadromuz ile tüm marka ve model klima servisi hizmeti vermekteyiz. İzmir gezici servis ekibimiz ile haftanın 7 günü kesinitisiz hizmet veren firmamız hızlı servis hizmeti verebilmek için İzmirin ve çevre illerin hemen hemen tüm semtlerinde gezici servis aracı bulunduruyoruz.

Siz merkez Klima servisi mizi arayıp kaydınızı bırakıyorsunuz. Size en yakın servis aracımızı yönlendiriyoruz. Size ulaşan uzman teknisyenlerimiz ürünün durumuna göre, ürünü yerinde tamir ediyor. Eğer arızalı ürün tamir edilemiyecek gibiyse merkez servisimize getiriyorlar.

Devamını oku...
Joomlart